+420 724 411 091 info@algra.cz

roky zkušeností

kompletních projektů

Reference a naše projekty

V této sekci Vám představujeme pouze vybrané stavební projekty realizované v nedávné době. 

Naše společnost si zakládá na firemních hodnotách. Je to způsob zodpovědného chování firmy, které vede k budování vztahů s partnery. Výsledkem je nejen zlepšená reputace firmy, ale i zvýšení důvěryhodnosti firmy na trhu. 

A to jsou základy, na kterých i Vy můžete stavět. 

ALGRA  vaše cesta k vysněnému cíli…

 

Rodinný dům

Nabízíme rozsáhlou nabídku řešení rodinných domů. 

Zde si klient dle svých individuálních potřeb vybral projekt moderního rodinného domu, který je připraven na budoucí rodinu, psí smečku ale i ryze pánskou společnost s vůni benzínu… 

Administrativní budova

Reprezentativní, ale zároveň účelná – přesně tak by podle nás měla vypadat.

Suchá výstavba, rychlost montáže, výborný poměr kvalita/cena. Tohle byly nejdůležitější parametry pro klienta. Jejich přání se nám podařilo splnit do posledního puntíku. Navíc jsme stavbu odevzdávali 1 měsíc před plánovaným dokončením. 

 

Rekonstrukce bytu

Tahle rekonstrukce byla pro nás velmi inspirativní – majitelé si ji navrhli sami, nevyužili pomoc architektů a společně se nám podařilo zrekonstruovat tenhle panelákový byt 3+1, který byl postaven kolem roku 1960.

S Algrou se mi spolupracuje skvěle. Rychlá domluva v čele s rychlým řešením činí z této firmy jednu z nejlepších na trhu.

rodina Cetlových

Se společností spolupracujeme již delší dobu. Od malých zakázek až po ty velké. Jednu z nich právě úspěšně dokončujeme. Pokaždé máme pocit, že si naprosto rozumíme a že jsme „na stejné lodi“. Děkujeme!

Telefon

+420 724 411 091

E-mail

info@algra.cz

Sídlo

ALGRA, s.r.o.
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2, Nové Město
IČ: 07943016, DIČ: CZ07943016