+420 724 411 091 info@algra.cz

Ve stavebnictví si poradíme se vším!

ALGRA s.r.o. se zaměřuje především na generální dodávky staveb, včetně rekonstrukcí v oboru pozemního stavitelství. Svou činnost jsme rozšířili též o prodej a pronájem nemovitostí.

Pro provedení komplexní dodávek staveb má naše firma potřebné technické vybavení a dostatek zkušených pracovníků všech profesí. 

Vlastníme technické vybavení, které zaručuje bezproblémovou realizaci zakázek a máme širokou síť ověřených subdodavatelů. 

Před realizací zakázky je se zákazníkem sepsána smlouva na základě cenové nabídky.

Seznam referencí naleznete zde.

roky zkušeností

kompletních projektů

Rodinný dům

Zde si klient dle svých individuálních potřeb vybral projekt moderního rodinného domu, který je připraven na budoucí rodinu, psí smečku ale i ryze pánskou společnost s vůní benzínu…

Administrativní budova

Suchá výstavba, rychlost montáže, výborný poměr kvalita/cena. Tohle byly nejdůležitější parametry pro klienta. Jejich přání se nám podařilo splnit do posledního puntíku. Navíc jsme stavbu odevzdávali 1 měsíc před plánovaným dokončením. 

Rekonstrukce bytu

Tahle rekonstrukce byla pro nás velmi inspirativní – majitelé si ji navrhli sami, nevyužili pomoc architektů a společně se nám podařilo zrekonstruovat tenhle panelákový byt 3+1, který byl postaven kolem roku 1960.